Palestinezi arrestohet nga policia, pasi rrahu vajzën e tij të vogël!

0
SHPERNDARJE
11
PAMJE
Një baba është arrestuar në Arabinë Saudite, pasi një video amatore e publikuar në internet e shfaq atë duke goditur me shuplaka vajzën e tij të vogël e cila po kishte problem të qëndronte në këmbë.

Yousif Alqutai, 40-vjeç nga Palestina që jeton në Arabinë Saudite, është filmuar duke goditur me shuplaka nëpër fytyrë foshnjën e tij sa herë që atë nuk e mbanin këmbët, dhe nuk mund të qëndronte në këmbë pa ndihmën e tij,

Sikur kjo të mos mjaftonte, ai insistonte që vajza e vogël të qëndrojë në këmbët e saj, e sa herë që nuk arrinte qëllimit e godiste pamëshirshëm.

Në anën tjetër Alqutai insiston se videoja është bërë shumë kohë më parë, dhe pretendon se është penduar për një veprim të tillë.

Ai madje ka realizuar një video së bashku me vajzën ku i drejtohet masës: ” e shihni ajo është shumë mirë, thjesht jam munduar të ecë”

Të ngjajshme Postime

Postimi tjetër

Hyni në llogarinë tuaj më poshtë

Plotësoni formularët më poshtë për t'u regjistruar

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.