Policia amerikane ndjek pengmarrësin e një adoleshenteje

0
SHPERNDARJE
13
PAMJE
Janë publikuar pamjet e super-aksionit të policisë, e cila ishte vënë në ndjekje të pengmarrësit të një vajze 13-vjeçare, teksa kjo e fundit ishte marrë me dhunë në makinë.

Ngjarja ka ndodhur në fund të shtatorit në Karolinën e Veriut, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, dhe pengmarrësi është shtetasi Hugo Yaret Cortes-Ramirez.

Sipas pamjeve të publikuara nga mediat e huaja, ai u ndoq nga policia dhe kur pa se nuk kishte shpëtim e braktisi makinën dhe ia mbathi me vrap drejt pyllit.

Në ikje, përcjell javanews.al, ai qëlloi me armë ndaj policisë, ndërkohë që kjo e fundit u përgjigj po me të shtëna.

Më pas, nga shkëmbimi i zjarrit i riu 23-vjeçar u gjet i vdekur, por nuk dihet ende nëse është qëlluar nga policia apo vetëqëlluar. Për fat, vajza është gjetur në makinë shëndoshë e mirë.

Të ngjajshme Postime

Postimi tjetër

Hyni në llogarinë tuaj më poshtë

Plotësoni formularët më poshtë për t'u regjistruar

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.